Dokumente

Arkivi dokumenteve

2008
2007

Dokumente

 • 31 janar 2008

  Procesverbali i debatit publik - Gjakovė

  Shkarko

 • 31 janar 2008

  Procesverbali i debatit publik - Deēan

  Shkarko

 • 30 janar 2008

  Procesverbali i debatit publik - Dragash

  Shkarko

 • 30 janar 2008

  Procesverbali i debatit publik - Prizren

  Shkarko

 • 29 janar 2008

  Procesverbali i debatit publik - Kacanik

  Shkarko

 • 29 janar 2008

  Procesverbali i debatit publik - Ferizaj

  Shkarko

 • 28 janar 2008

  Procesverbali i debatit publik - Prishtinė

  Shkarko

 • 28 janar 2008

  Mirėseardhje nga Kryesuesi

  Kushtetuta ėshtė gurėthemel i shoqėrisė demokratike. Hartimi i njė dokumenti tė tillė tė rėndėsishėm dhe tė ndjeshėm ėshtė detyrė delikate e cila duhet tė ndėrmerret si pjesė e njė procesi mė tė gjatė dhe tė koordinuar.Shkarko

Kapitujt e Kushtetutės

Lidhjet

Lidhje me faqe nė gjuhėn angleze:

Foto nga debatet publike

Lajmet e fundit