Arkivi i lajmeve

2008

Ngjarjet nė kalendar

 • 1 mars 2008.

  Prishtinė - Forumet me OJQ-tė, shoqatat profesionale dhe grupet e interesit pėr Institucionet e Pavarura

  Lexo mė shumė
 • Mitrovicė - Diskutim rreth projekt Kushtetutės me anėtarėt e Kuvendeve Komunale

  Lexo mė shumė
 • Kamenicė - Diskutim rreth hartimit tė projekt Kushtetutės

  Lexo mė shumė
 • Novobėrdė - Diskutim rreth hartimit tė projekt Kushtetutės

  Lexo mė shumė

Kapitujt e Kushtetutės

Lidhjet

Lidhje me faqe nė gjuhėn angleze:

Foto nga debatet publike

Lajmet e fundit