Arkivi i lajmeve

2008

Ngjarjet nė kalendar

24 shkurt 2008

Prizren - Diskutim rreth hartimit tė projekt Kushtetutės

 

E diel – 24 Shkurt 2008

 

Komuna: Prizren

Vendtakimi: Shtėpia e bardhė

Koha: 11:00 – 12:30

Suharekė - Diskutim rreth hartimit tė projekt Kushtetutės

 

E diel – 24 Shkurt 2008

 

Komuna: Suharekė

Vendtakimi: Salla e asamblesė komunale (afėr restorant "Rozafa")

Koha: 14:00 – 15:30

Prishtinė - Forumet me OJQ-tė, shoqatat profesionale dhe grupet e interesit pėr Qeverisjen Lokale dhe Organizimin Territorial

 

E diel – 24 Shkurt 2008

 

Komuna: Prishtinė

Vendtakimi: Hotel “Iliria”- kati i dytė

Koha: 11:00 – 13:00

Gjilan - Diskutim rreth projekt Kushtetutės me anėtarėt e Kuvendeve Komunale

 

E diel – 24 Shkurt 2008

 

Komuna: Gjilan

Vendtakimi: Restorant “Bujana”

Koha: 10:00 – 12:00

Kapitujt e Kushtetutės

Lidhjet

Lidhje me faqe nė gjuhėn angleze:

Foto nga debatet publike

Lajmet e fundit