Arkivi i lajmeve

2008

Ngjarjet nė kalendar

27 shkurt 2008

Gjakovė - Diskutim rreth hartimit tė projekt Kushtetutės

 

E mėrkurė – 27 Shkurt 2008

 

Komuna: Gjakovė

Vendtakimi: Salla e kuvendit komunal

Koha: 11:00 – 12:30

Deēan - Diskutim rreth hartimit tė projekt Kushtetutės

 

E mėrkurė – 27 Shkurt 2008

 

Komuna: Deēan

Vendtakimi: Salla e kuvendit komunal

Koha: 14:00 – 15:30

Prishtinė - Forumet me OJQ-tė, shoqatat profesionale dhe grupet e interesit pėr Sektorin e Sigurisė

 

E mėrkurė – 27 Shkurt 2008

 

Komuna: Prishtinė

Vendtakimi: Hotel “Iliria”- kati i dytė

Koha: 11:00 – 13:00

Gjilan - TV program nė TV Puls

 

E mėrkurė – 27 Shkurt 2008

 

Komuna: Gjilan

Vendtakimi: TV Puls - Gjilan

Koha: 11:00

Shtėrpce - TV program nė TV Herc

 

E mėrkurė – 27 Shkurt 2008

 

Komuna: Shtėrpce

Vendtakimi: TV Herc

Koha: 14:00

Kapitujt e Kushtetutės

Lidhjet

Lidhje me faqe nė gjuhėn angleze:

Foto nga debatet publike

Lajmet e fundit