Arkivi i lajmeve

2008

Ngjarjet nė kalendar

21 shkurt 2008

Podujevė - Diskutim rreth hartimit tė projekt Kushtetutės

 

E enjte – 21 Shkurt 2008

 

Komuna: Podujevė

Vendtakimi: Salla e kuvendit komunal

Koha: 14:00 – 15:30

Prishtinė - Diskutim rreth hartimit tė projekt Kushtetutės

 

E enjte – 21 Shkurt 2008

 

Komuna: Prishtinė

Vendtakimi: Biblioteka Kombėtare dhe Universitare e Kosovės

Koha: 11:00 – 12:30

Prishtinė - Forumet me OJQ-tė, shoqatat profesionale dhe grupet e interesit pėr Kuvendin, Kryetarin dhe Qeverinė e Republikёs sё Kosovёs

 

E enjte – 21 Shkurt 2008

 

Komuna: Prishtinė

Vendtakimi: Hotel “Iliria”- kati i dytė

Koha: 11:00 – 13:00

Kapitujt e Kushtetutės

Lidhjet

Lidhje me faqe nė gjuhėn angleze:

Foto nga debatet publike

Lajmet e fundit