Arkivi i lajmeve

2008

Ngjarjet nė kalendar

20 shkurt 2008

Kaēanik - Diskutim rreth hartimit tė projekt Kushtetutės

 

E mėrkurė – 20 Shkurt 2008

 

Komuna: Kaēanik

Vendtakimi: Shtėpia e kulturės

Koha: 11:00 – 12:30

Ferizaj - Diskutim rreth hartimit tė projekt Kushtetutės

 

E mėrkurė – 20 Shkurt 2008

 

Komuna: Ferizaj

Vendtakimi: Salla e kuvendit komunal

Koha: 14:00 – 15:30

Prishtinė - Debat i drejtėpėrdrejtė nė RTK me anėtarėt e Komisionit

 

E mėrkurė – 20 Shkurt 2008

 

Komuna: Prishtinė

Koha: 20:00

Prishtinė - Forumet me OJQ-tė, shoqatat profesionale dhe grupet e interesit pėr Tė Drejtat dhe Liritė Themelore

 

E mėrkurė – 20 Shkurt 2008

 

Komuna: Prishtinė

Vendtakimi: Hotel “Iliria”- kati i dytė

Koha: 11:00 – 13:00

Kapitujt e Kushtetutės

Lidhjet

Lidhje me faqe nė gjuhėn angleze:

Foto nga debatet publike

Lajmet e fundit