Arkivi i lajmeve

2008

Ngjarjet nė kalendar

22 shkurt 2008

Gjilan - Diskutim rreth hartimit tė projekt Kushtetutės

 

E premte – 22 Shkurt 2008

 

Komuna: Gjilan

Vendtakimi: Teatri i qytetit

Koha: 11:00 – 12:30

Viti - Diskutim rreth hartimit tė projekt Kushtetutės

 

E premte – 22 Shkurt 2008

 

Komuna: Viti

Vendtakimi: Shtėpia e kulturės

Koha: 14:00 – 15:30

Prishtinė - Forumet me OJQ-tė, shoqatat profesionale dhe grupet e interesit pėr Sistemin Gjyqėsor dhe Prokurorial dhe Gjykatėn Kushtetuese

 

E premte – 22 Shkurt 2008

 

Komuna: Prishtinė

Vendtakimi: Hotel “Iliria”- kati i dytė

Koha: 11:00 – 13:00

Prishtinė - Konferencė pėr shtyp me mediat sėrbe

 

E premte – 22 Shkurt 2008

 

Komuna: Prishtinė

Vendtakimi: Qendra mediale - Ēagllavicė

Koha: 16:00 – 17:00

Kapitujt e Kushtetutės

Lidhjet

Lidhje me faqe nė gjuhėn angleze:

Foto nga debatet publike

Lajmet e fundit