Arkivi i lajmeve

2008

Ngjarjet nė kalendar

23 shkurt 2008

Mitrovicė - Diskutim rreth hartimit tė projekt Kushtetutės

 

E shtunė – 23 Shkurt 2008

 

Komuna: Mitrovicė

Vendtakimi: Salla e kuvendit komunal

Koha: 11:00 – 12:30

Vushtrri - Diskutim rreth hartimit tė projekt Kushtetutės

 

E shtunė – 23 Shkurt 2008

 

Komuna: Vushtrri

Vendtakimi: Salla e kuvendit komunal

Koha: 14:00 – 15:30

Prishtinė - Forumet me OJQ-tė, shoqatat profesionale dhe grupet e interesit pėr Marrėdhėniet Ekonomike

 

E shtunė – 23 Shkurt 2008

 

Komuna: Prishtinė

Vendtakimi: Hotel “Iliria”- kati i dytė

Koha: 11:00 – 13:00

Prishtinė - Diskutim rreth projekt Kushtetutės me anėtarėt e Kuvendeve Komunale

 

E shtunė – 23 Shkurt 2008

 

Komuna: Prishtinė

Vendtakimi: Vila “Gėrmia”

Koha: 10:00 – 12:00

Kapitujt e Kushtetutės

Lidhjet

Lidhje me faqe nė gjuhėn angleze:

Foto nga debatet publike

Lajmet e fundit