Arkivi i lajmeve

2008

Ngjarjet nė kalendar

28 shkurt 2008

Pejė - Diskutim rreth hartimit tė projekt Kushtetutės

 

E enjte – 28 Shkurt 2008

 

Komuna: Pejė

Vendtakimi: Salla e kuvendit komunal

Koha: 11:00 – 12:30

Prishtinė - Forumet me OJQ-tė, shoqatat profesionale dhe grupet e interesit pėr Tė Drejtat dhe Liritė Themelore

 

E enjte – 28 Shkurt 2008

 

Komuna: Prishtinė

Vendtakimi: Hotel “Iliria”, kati i dytė

Koha: 11:00 – 13:00

Pejė - Diskutim rreth projekt Kushtetutės me anėtarėt e Kuvendeve Komunale

 

E enjte – 28 Shkurt 2008

 

Komuna: Pejė

Vendtakimi: Hoteli “Royal”

Koha: 10:00 – 12:00

Kapitujt e Kushtetutės

Lidhjet

Lidhje me faqe nė gjuhėn angleze:

Foto nga debatet publike

Lajmet e fundit