Arkivi i lajmeve

2008

Ngjarjet nė kalendar

1 mars 2008

Novo brdo - Diskusija o Nacrtu Ustava

Kamenicė - Diskutim rreth hartimit tė projekt Kushtetutės

 

E shtunė – 1 Mars 2008

 

Komuna: Kamenicė

Vendtakimi: Shtėpia e kulturės

Koha: 11:00 – 12:30

Novobėrdė - Diskutim rreth hartimit tė projekt Kushtetutės

 

E shtunė – 1 Mars 2008

 

Komuna: Novobėrdė

Vendtakimi: Salla e kuvendit komunal

Koha: 14:00 – 15:30

Prishtinė - Forumet me OJQ-tė, shoqatat profesionale dhe grupet e interesit pėr Institucionet e Pavarura

 

E shtunė – 1 Mars 2008

 

Komuna: Prishtinė

Vendtakimi: Hotel “Iliria” - kati i dytė

Koha: 11:00 – 13:00

Mitrovicė - Diskutim rreth projekt Kushtetutės me anėtarėt e Kuvendeve Komunale

 

E shtunė – 1 Mars 2008

 

Komuna: Mitrovicė

Vendtakimi: Restorant “Ibri Koshtova”

Koha: 10:00 – 12:00

Kapitujt e Kushtetutės

Lidhjet

Lidhje me faqe nė gjuhėn angleze:

Foto nga debatet publike

Lajmet e fundit